Kullanmakta olduğunuz internet servis sağlayıcısından memnun musunuz? Yoksa size vaat edilen hizmeti bir türlü sunamıyorlar mı? Eğer böyle bir sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız bundan sonra siz de servis sağlayıcınızı değiştirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi ülkemizde pek çok farklı internet servis sağlayıcı firma bulunmaktadır. Bunların sunduğu hizmet kaliteleri değişim göstermekle birlikte farklı bir yapıya da sahiptir. Faturalandırma, fiyatlar, kampanyalar ve benzeri özellikler değişiklik gösterebilmektedir. Peki ama internet servis sağlayıcınızı yıl içerisinde kaç kez değiştirdiniz? Eğer siz de bu konuda emin değilseniz ve çok fazla değişiklik yaptıysanız söylemeliyiz ki 12 ayda sadece 4 kez değişim hakkınız bulunmaktadır.

1 Yılda 4 Değişim Hakkınız Bulunuyor

Aynı yıl içerisinde toplamda 4 değişim hakkınızın bulunduğunu ve bu hakkınızı çok iyi kullanmanız gerektiğini söylemeliyiz. Sizin de bildiğiniz gibi internet servis sağlayıcısını değiştirmek için fazı bedelleri ödemeniz gerekmektedir. Eğer ki bu bedelleri yani ücretleri ödemeye razıysanız 4 hakkınızı da kullanabilirsiniz. Yalnız 1 yıl içerisinde 5. Kez değişim talep edemezsiniz. Bu da son derece önemli bir detay olacaktır. Bilmelisiniz ki pek çok internet servis sağlayıcı firma TTNET altyapısını kullanmaktadır. Bu nedenle ne kadar değişim yaparsanız yapın onlar arasında yine git gel yapmış olacak ve büyük ihtimalle TTNET altyapısını kullanacaksınız. Peki ama en kaliteli hizmeti hangi sunucudan alabilirsiniz?

Fiber İnternet Başvurusu Yapılabilecek Firmalar

Kullandığınız servis sağlayıcınız ile birlikte kullandığınız hizmeti de değiştirmek ister misiniz? Eğer bunu isterseniz siz de bundan sonra fiber internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Pek çok farklı firma fiber internet başvurusu kabul etmektedir. Bu nedenle unutmamalısınız ki onlara başvuru yapabilirsiniz. Tabii yine söylemeliyiz ki fiber internet başvurusu yapmadan önce kendi bulunduğunuz bölgede fiber altyapısı var mı ona da dikkat etmelisiniz. Bu sayede bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve o şekilde başvuru yapabilirsiniz. Kesinlikle son derece avantajlı olacağınız firmaların mevcut olduğunu da unutmamalısınız. Gerek fiyat olarak gerekse kampanyalı kullanım olarak her zaman avantaj sizde olabilir. Sadece acele etmemeli ve bu firmaları iyice araştırmalısınız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir