Günlük hayatta su elektrik kadar gerekli hale gelen bir diğer ihtiyaç da internettir. İnsanlar çağımızın teknolojik yönden ilerlemesi sonucunda internetsiz bir şekilde yaşayamaz hale gelmiştir. Bu nedenle sizler için kablosuz internet seçeneklerinden bir yenisini tanıtmak istiyoruz. Simetrik internet denilen ve son dönemlerde birçok işyeri tarafından tercih edilen bu internet sistemi sayesinde zaman faktörü bir soruna dönüşmüyor. Özellikle teknoloji konusunda ilerlemiş iş yerleri açısından büyük bir yenilik adımı olarak kullanılıyor. Kablosuz simetrik internet bir dosyayı bilgisayara indirmek, yüklemek ya da karşı tarafa göndermek için tek bir süre sunuyor. Kullanıcılar 1 saat gibi bir sürede isteklerine bağlı olarak büyük boyuttaki dosyalar için bu işlemlerden herhangi birini gerçekleştirebiliyor. Sizler de Kablosuz Simetrik İnternetin avantajlarını merak ediyorsanız yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Her Yönden Avantajlı Simetrik İnternet

Bu internet altyapısını ulusal fiber optik üzerinden sağlıyor. Böylelikle hem Türkiye hem de Avrupa merkezinden internete çıkabilmeniz mümkün oluyor. Eğer sizler de internet erişim ihtiyaçlarınızı mevcut ADSL ya da VDSL teknolojileri ile çözemiyorsanız kesinlikle Simetrik İnternet tercih etmelisiniz. Ülkemizdeki mevcut internet şebekesi performans açısından oldukça yavaştır. Hızlı internet ihtiyacı için ne yazık ki yeterli olmamaktadır. Bu nedenle Kablosuz Simetrik İnternet özellikle orta ve büyük ölçekli kurumlar için ideal bir sistem oluşturmaktadır. Böylece hızınız artar ve iş performansı olması gerektiği şekilde güçlenir. Zaman kaybı yaşamadan çalışma sergileyebilirsiniz.

Tüm Dünyaya Bağlanabilirsiniz

Bu teknoloji son dönemlerin internet ağı üzerine yapılmış olan en iyi gelişimlerinden birisidir. Geniş bant özelliği yanı sıra ölçeklenebilir, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içermektedir. Ayrıca 5 Mbps’den başlayan 1 Gbps ya da daha üzeri hızlarda tüm dünyaya bağlanmanız sağlanmaktadır. En büyük özelliği de mesafeden bağımsız olmasıdır. Kablosuz Simetrik İnternet daha çok işyerleri için uygun olarak tasarlanmış ve dosya yükleme, indirme ya da bir kişiye aktarma şeklinde işlemler için ekstra vakit harcanmasını önlemektedir. İnternet trafiği birçok servis sağlayıcı tarafından kontrol edilmekte ve oluşacak yoğunluk önlenmektedir. Bu nedenle kimse oluşan yoğunluk sebebi ile yavaş bağlantı yaşamayacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir